TMT MEDYA BİLİŞİM

blank

Sosyal Medya Yöneticiliği Yapan Firma

Takipçi sayısını arttırmak, düzenli paylaşım yapılmasını sağlamak, yapılan işe yönelik güncel program ve hizmetler hakkında bilgi vermek için sosyal medya yönetiminden yararlanabilirsiniz. Firmalar ve ünlüler tarafından profesyonel sosyal medya yönetiminden sıkça yararlanıldığı görülmektedir. Sosyal medya yöneticiliği yapan firma tarafından firma hesapları, ünlülerin hesapları, takipçi sayısını ve tanınırlılığını arttırmak isteyen kişi ve kurumlara hizmet verilmektedir.

Kurumsal Sosyal Medya Yönetimi

Kurumsal sosyal medya hesapları, düzenli olarak paylaşımların yapılması gereken hesapların başında gelmektedir. Gıda, giyim, bilişim, otomotiv, turizm, gayrimenkul, sağlık, madencilik, ulaşım, lojistik ve tarım dahil olmak üzere birçok sektördeki kurumların sosyal medya yönetimine ihtiyacı bulunmaktadır. Hesaplarındaki profesyonel çalışmalar, çeşitli hashtagler üzerinde kolayca bulunabilir hale gelmelerini ve müşterileriyle kısa sürede irtibat kurabilmelerini sağlamaktadır.

Hangi Hesaplarda Profesyonel Paylaşım Yapılıyor?

Sosyal medya yöneticiliği yapan firma arayışında olan kişi ve kurumlar, özel danışmanlık paketleriyle hizmet alma olanağına sahiptir. Fotoğraflar, metinler, çalışmalara yönelik programlar, verilen hizmetler, menüler, ürünlerle ilgili değişiklikler, kurum personelleri ve kurum çalışmalarına yönelik paylaşımlar yapılabiliyor. Profesyonel sosyal medya danışmanlığını, şu platformlar üzerinden düzenli paylaşımlarda bulunulması için alabilirsiniz;
 • Tiktok;
 • Facebook;
 • Youtube;
 • Instagram;
 • Twitter;
 • Google Plus;
 • Reddit;
 • Pinterest;
 • LinkedIn;
 • Tumblr;
 • Swarm;

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya yöneticiliği yapan firma seçiminizi yaparken, o kurum tarafından yönetilen işletme hesaplarını ve çalışma programlarını inceleme hakkına sahipsiniz. Hesabınız üzerinden yapılacak olan paylaşımlar, takipçiler tarafından gönderilecek olan mesajlara geri dönüş yapılması, web sitenizle aynı anda içerik paylaşımlarının gerçekleştirilmesi için özel anlaşmalar yapabilirsiniz. Kısa süreli veya uzun süreli danışmanlık ve sosyal medya hesabının yönetimine yönelik hizmet almanız mümkündür. Profesyonel sosyal medya şirketine teslim edeceğiniz hesabınız, kısa süre içerisinde birçok farklı etiket üzerinde daha fazla kişinin karşısına çıkmaya başlayacaktır. İsteğinize bağlı olarak, hizmetleriniz için sponsorlu paylaşımlar çıkılması ve takipçi kitlenizin büyütülmesi mümkün olacaktır.

Sosyal Medya Danışmanlığı Ücretleri

Sosyal medya hesaplarından yapılacak olan paylaşımlarda ve takipçilerinizle etkileşime geçme sürecinde, hesabınızla ilgili tüm kontrolü verebilirsiniz. Satacağınız ürünlerin fiyatlarını soran müşteriler, firmanızın adresini ve iletişim bilgilerini soran müşteriler için sosyal medya hesapları üzerinden anında bilgilendirme yapılabiliyor. Sosyal medya yöneticiliği yapan firma tarafından, ayda kaç adet videolu, kaç adet fotoğraflı paylaşım yapılacağına bağlı olarak farklı paketler sunulacaktır. Sadece Instagram hesabının yönetimini vermek istemeniz durumunda farklı bir paket, Twitter ve Tiktok gibi diğer mecralardaki hesaplarınızı vermek istemeniz halinde farklı bir paket teklif edilecektir. TMT Medya, sektörde profesyonel sosyal medya yönetimi için çok uygun fiyatlarla sosyal medya hesabınızı teslim edebileceğiniz kurumlar arasında yer almaktadır.

Profesyonel Sosyal Medya Yöneticiliği

Kişisel profilinizin veya kurumsal profilinizin yönetimiyle ilgili desteğe ihtiyaç duyuyorsanız, sosyal medya yöneticiliği yapan firma seçimi yapmanız gerekecektir. Bu alanda uzman personellerin çalıştığı, yıllardır sosyal medya yönetimi konusunda gelişmeleri takip eden şirketlerden yararlanabilirsiniz. Türkiye’nin dört bir yanında sosyal medya yönetimi, SEO çalışmaları, hashtag çalışmaları ve web tasarım hizmetleriyle adını duyuran TMT Medya ile görüşebilirsiniz. Günde kaç paylaşım yapılacağını, hesabın yönetim prosedürlerini ve müşteri portföyünün bilgilendirilmesiyle ilgili isteklerinizi TMT Medya’ya iletmeniz yeterlidir. Yapılan anlaşmaya uygun şekilde, kurumsal veya kişisel hesaplar üzerinden profesyonel sosyal medya yönetimi gerçekleştirilecektir. Takipçi sayınızın artması, paylaşımlarınızın daha fazla kişiye ulaşması ve düzenli bir şekilde paylaşım yapılabilmesi için danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.
Written by

Leave a comment